Heerlijckyt van Elsmeren
Annelies en Bart hadden voor de Heerlijckyt van Elsmeren gekozen als locatie voor hun huwelijk. Bart is een goede vriend. En ik mocht van Annelies en Bart al de avond ervoor arriveren op het kasteel, zodat ik het hele gebeuren kon fotograferen. Iedereen kreeg bij aankomst een kamer toegewezen in het kasteel. Zelf kreeg ik een plaatsje in de torenkamer. Na een heerlijke nacht en ontbijt konden we beginnen met de voorbereidingen. De Make-up artiest en de kapster waren mooi op tijd. Het aankleden van de bruidegom gebeurde in de kamer ernaast. Hierna zou het koppel elkaar voor het eerst zien aan ingang van het kasteel in het bijzijn van de familie. Een prachtig moment.
Stadhuis Hasselt
Hierna ging het verder richting het stadhuis van Hasselt. Een van de mooiere trouwzalen van Limburg. Na het wettelijk huwelijk stonden er heel wat vrienden en familie het sympathieke koppel op te wachten onderaan de trap van het stadhuis. Daarna ging het terug richting het kasteel de Heerlijckyt van Elsmeren. Het weer was mooi en het koppel kon de gasten buiten ontvangen in de prachtige tuin met uitzicht op de mooie vijver. Waar ze konden genieten van champagne en allerlei lekkere hapjes.
Heerlijckyt van Elsmeren avondfeest
Na de receptie was er even tijd voor een wandeling in het park en wat portretten te maken. Om de volle zon te vermijden probeerden we zo veel mogelijk in de schaduw te blijven. Gelukkig waren er voldoende hoge bomen rond de vijver. De wandeling was een rustpunt voor het koppel. Ook al had vriend Bart wat bedenkingen bij de kleine instructies hier en daar.
Live band
Ondertussen was de binnenplaats omgetoverd tot een heus concertplein. Hier zou het feest worden afgesloten met een live band. Toen tenslotte ook de avond gasten arriveerde kon het grote feest worden ingezet met de openingsdans. In het bijzijn van vrienden en familie. Wat een prachtige dag. Alles was perfect verlopen. Bedankt voor het vertrouwen. En bedankt dat ik getuige mocht zijn op jullie mooiste dag !
Share this story